نحوه نصب شیر برداشت در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی

نحوه نصب شیر برداشت در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی

معمول ترین و رایج ترین محل نصب برای شیر برداشت تصفیه، در آشپزخانه و روی سینک ظرفشویی است.

البته شیرهای برداشت را می توان روی کابینت و یا به کمک پایه بر روی دیوار قرار دارد، اما مناسب ترین محل برای نصب شیر برداشت سینک ظرفشویی است.

محل نصب شیر برداشت بر روی سینک ظرفشویی بسیار مهم است و رعایت نکاتی بسیار ریز می تواند منجر به انتخاب مکان درست برای نصب شیر برداشت شود.

برای مثال بهتر است شیر برداشت در گوشه کناری سینک و در محلی دور از تماس های پی در پی قرار داشته باشد، زیرا این شیرها ساختاری ظریف دارند و آسیب پذیرتر هستند.

نکته دیگر در محل نصب شیر برداشت این است که حداقل تا چند سانت اطراف محل نصب شیر، فرورفتگی یا برآمدگی نباشد، زیرا در این صورت واشرهای آب بندی به درستی جا نمی افتند.

پس از انتخاب محل نصب شیر می توانید با انجام مراحل زیر شیر برداشت را نصب کنید.

  • محل نصب شیر برداشت را با استفاده از دریل و مته شماره 8 سوراخ کنید. سپس با استفاده از مته شماره 14 محل این سوراخ را بزرگ تر کنید.

  • شیر برداشت تصفیه را وارد سوراخ ایجاد شده نمایید. دقت داشته باشید در این مرحله باید از واشرهای پلاستیکی یا صفحه های استیل و واشر پلاستیکی برای عایق بندی استفاده کنید. به این ترتیب که در بالای سینک ابتدا واشر یا صفحه استیل را قرار می دهید و سپس واشر لاستیکی را برای عایق بندی نصب کنید.

  • در قسمت زیرین سینک به ترتیب از واشر پلاستیکی ضخیم برای عایق بندی و سپس از واشر فلزی فنری و در نهایت مهره فلزی استفاده کنید.

  • شیلنگ تصفیه خارج شده از آخرین فیلتر را با نوار تفلون عایق بندی کنید و به ورودی شیر برداشت نصب نمایید.

نحوه نصب شیر برداشت در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی

نحوه نصب شیر برداشت در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • ???? ??? ????? ????? ???????? ??

مطالب مرتبط