نقش اتصالات با کیفیت در دستگاه های تصفیه آب خانگی

نقش اتصالات با کیفیت در دستگاه های تصفیه آب خانگی

یکی از پرکاربردترین و پرتکرارترین قطعاتی که برای مونتاژ دستگاه های تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرد، اتصالات است.

یکی از مهم ترین عوامل استفاده از اتصالات تصفیه برای نصب شیلنگ ها و انشعاب گرفتن از قطعات  و فیلترهای مختلف دستگاه می باشد.

معمولا عمده ترین عامل نشتی، شکستگی و مشکلاتی از این قبیل که برای دستگاه های تصفیه آب خانگی به وجود می آید استفاده از اتصالات متفرقه و غیر استاندارد است.

در واقع اگر اتصالات مورد استفاده از کیفیت و کارایی مطلوبی برخوردار باشد می تواند تغییرات دمایی، فشار بالای آب و عواملی از این دسته را تحمل کند و با شکستگی و خرابی نسبت به آنها واکنش نشان ندهد.

اتصالات در دستگاه های تصفیه آب خانگی به دو صورت مهره ای و فیتینگی مورد استفاده قرار می گیرند و هر دو آنها قابلیت تحمل فشار تا 150 psi را دارند.

یکی از مهم ترین و اصلی ترین راه های شناخت و تشخیص اتصالات اصل از تقلبی رنگ شفاف و براق و بدون کدورت و یا درج استانداردهای جهانی همانند NSF است.

علاوه بر این اتصالات تقلبی، از مواد غیر فود گرید ساخته شده اند و طی تماس با آب مواد سمی و مضری را از خود آزاد می کنند که می تواند سبب پایین تر آمدن کیفیت آب شود.

از آنجایی که اتصالات تصفیه نسبت به سایر قطعات سیستم قیمت بسیار مناسب تری دارند پس باید در بهترین نوع و با بالاترین کیفیت انتخاب شوند، تا هم طول عمر بالاتری داشته باشند و هم روند تصفیه آب را در دستگاه با اختلال مواجه نکنند.

اتصالات در دستگاه های تصفیه آب انواع مختلفی دارند و برای اتصال شلنگ به فیلترها، پمپ، هوزینگ ممبران و یا به یکدیگر استفاده می شود. به همین دلیل نقش به سزایی در دستگاه های تصفیه آب دارند.

نقش اتصالات با کیفیت در دستگاه های تصفیه آب خانگی

نقش اتصالات با کیفیت در دستگاه های تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط