نقش مخزن ذخیره در دستگاه تصفیه آب خانگی

نقش مخزن ذخیره در دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه های تصفیه آب خانگی شامل تجهیزات و ابزار مختلفی هستند که قرارگیری این مجموعه در کنار یکدیگر فرآیند تصفیه را تکمیل می کند. یکی از تجهیزاتی که در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی با روش اسمز معکوس وجود دارد، مخزن ذخیره است.

مخازن تحت فشاری که به همراه دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی ارائه می شود، نمونه ای کوچک از مخازن تحت فشار هستند. آب تصفیه شده توسط سیستم درون مخزن ذخیره می شود و در هنگامی که نیاز به تخلیه آب و استفاده از آب تصفیه شده وجود داشته باشد فشار هوای موجود که در کیسه هوای مخزن وجود دارد سبب می شود تا آب از درون مخزن خارج و توسط شیر برداشت مورد استفاده قرار بگیرد.

در  قسمت بالایی مخزن لوله ای وجود دارد که محل ورود و خروج آب تصفیه شده است. یکی دیگر از قطعات مشابه در تمامی مخازن قطعه ای می باشد که جهت تنظیم فشار مخزن بر روی آن نصب شده است.

هنگامی که مخازن تصفیه آب خالی هستند و آبی درون آن ها وجود ندارد باید دارای فشار 5 psi  تا 10 psi باشد. اما هنگامی که آب به مخزن وارد می شود به طبع، فشار درون مخزن نیز بالاتر می رود.

دستگاه های تصفیه آب خانگی با کیفیت و استاندارد مجهز به سوئیچی به نام سوئیچ هایپرشر هستند. هنگامی که فشار درون مخزن چیزی در حدود دو سوم فشار لوله کشی شهری برسد، سوئیچ هایپرشر دستور قطع جریان آب را می دهد.

به عبارت دیگر هنگامی که فشار مخزن در حدود 40 psi باشد پمپ دستگاه، توسط سوئیچ هایپرشر خاموش می شود و فرآیند تصفیه آب متوقف می شود.

مخازن مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب می تواند از جنس های مختلفی نظیر فایبر گلاس، استیل و غیره باشد.کیفیت مخزن مورد استفاده در سیستم تصفیه آب بسیار مهم است زیرا در صورتی که مخزن از مواد نامرغوبی ساخته شده باشد سبب افزودن طعم و مزه نامطبوع به آب می شود.

تمامی مخازن مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی شرکت کاسپین ارتباط عرشیا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و قادر می باشند تا آب تصفیه شده را در ساعات طولانی بدون اینکه سبب تغییر در مزه و طعم آن شوند، ذخیره کنند. همچنین مخازن ارائه شده ی این شرکت تایوانی است.

نقش مخزن ذخیره در دستگاه تصفیه آب خانگی

نقش مخزن ذخیره در دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط