کشیدن برق دستگاه تصفیه آب خانگی در مواقع عدم استفاده از آن

کشیدن برق دستگاه تصفیه آب خانگی در مواقع عدم استفاده از آن

دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس تفاوتی بارز با سایر سیستم های تصفیه آب دارند و آن وجود جریان برق برای تکمیل فرآیند اسمز معکوس است.

البته جریان برق درون دستگاه ولتاژ بسیار پایینی دارد و موجب برق گرفتگی و بروز خطرات احتمالی نمی شود اما بهتر است برای جلوگیری از بروز انواع خسارت ها، جوانب مختلف را رعایت کنید.

سوالی که ممکن است برای برخی از مصرف کنندگان دستگاه های تصفیه آب خانگی پیش بیاید این است که آیا در هنگام عدم استفاده از دستگاه لازم است برق سیستم خارج شود یا خیر.

دقت داشته باشید خارج کردن دستگاه تصفیه آب از برق در عالت عادی ضرورتی ندارد. در واقع دستگاه های تصفیه آب خانگی از جمله سیستم های تصفیه آب پیوری واتر، سافت واتر، واتر تک، واتر سیف و تمام دستگاه های تصفیه آب RO خودکار هستند و در مواقع عدم استفاده خاموش می شوند.

بنابراین در این حالت هیچ برقی مصرف نمی شود و نیاز به قطع جریان برق دستگاه تصفیه نمی باشد.

اما اگر برای مدتی نسبتا طولانی و حدود چند روز در منزل نیستید بهتر است دستگاه تصفیه آب را از برق خارج نمایید و جریان آب ورودی به دستگاه را نیز ببندید. این کار باعث می شود تا از نشتی احتمالی دستگاه و بروز خسارت های مختلف به دستگاه جلوگیری شود.

حتی در برخی از موارد استفاده از آداپتورهای بدون کیفیت می تواند سبب بروز آتش سوزی و خسارت شود. به همین علت پیشنهاد می شود تا در مواقع خروج طولانی مدت از منزل برای اطمینان بیشتر دستگاه تصفیه آب را از برق خارج کنید.

البته تجهیزات و قطعات به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیار با کیفیت هستند و نشان استانداردهای جهانی بر روی این دستگاه ها این مسئله را تایید می کند.

کشیدن برق دستگاه تصفیه آب خانگی در مواقع عدم استفاده از آن

کشیدن برق دستگاه تصفیه آب خانگی در مواقع عدم استفاده از آن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط