گارانتی دستگاه تصفیه آب کوجین

گارانتی دستگاه تصفیه آب کوجین

خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه تصفیه آب کوجین یکی از دغدغه های مهم برای مصرف کنندگان است.

تعویض به موقع فیلترهای دستگاه تصفیه آب کوجین ، تعمیر و تعویض قطعات و سوئیچ های دستگاه، تنظیم باد مخزن ذخیره ی دستگاه تصفیه آب کوجین و از این قبیل کارها جزء خدمات پس از فروش یک دستگاه تصفیه آب خانگی از جمله دستگاه تصفیه آب کوجین است.

کوجین یک برند تایوانی بوده و سال ها در زمینه تولید انواع دستگاه تصفیه آب، قطعات تصفیه آب و فیلترهای تصفیه آب فعالیت دارد و برندی شناخته شده و قدیمی است. این دستگاه همچنین دارای تاییدیه های CE  و NSF می باشد که عملکرد عالی این دستگاه و کیفیت بالای قطعات آن را تضمین می کند.

دستگاه تصفیه آب کوجین انواع و اقسام مختلفی دارد که بیشتر مدل های آن زیر سینکی است و فضای کمی را در زیر سینک آشپزخانه اشغال می کند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا دارای نمایندگی اصلی دستگاه های تصفیه آب کوجین است که خدمات پس از فروش این دستگاه را به عهده دارد و در این راستا بسیار فعال و پیشگام است.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا نه تنها نماینده ی دستگاه تصفیه آب کوجین است بلکه نمایندگی های انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی باکیفیت و اصل تایوان را دارد. همچنین این شرکت ارائه خدمات پس از فروش انواع دستگاه های تصفیه آب را به مدت 18 ماه دارد. این خدمات و گارانتی به منظور جلب اطمینان و رضایت مشتری ارائه می گردد.

فرآیند خدمات دستگاه های تصفیه آب به صورت زیر است :

  • پس از خرید دستگاه تصفیه آب توسط مشتری، کارشناسان فنی مجرب ما برای نصب و راه اندازی در محل اقدام می نمایند. پس از نصب و راه اندازی و تست دستگاه به مشتری تحویل داده می شود.
  • حال تاریخ نصب دستگاه در سیستم خدمات ثبت می شود تا برای تعویض به موقع فیلترها اطلاع رسانی شود.
  • در زمان تعویض فیلترها با مشتریان هماهنگی می شود و برای تعویض آن اقدام می شود. همچنین هنگام تعویض فیلترها باقی قطعات چک می شود تا نقص و ایرادی نداشته باشند.
  • حال اگر در غیر این زمان نشتی و ایرادی در دستگاه شما بوجود آید می توان با این شرکت تماس گرفته تا یا به صورت تلفنی و یا حضوری برای رفع آن اقدام شود.
گارانتی دستگاه تصفیه آب کوجین

گارانتی دستگاه تصفیه آب کوجین

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط