خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

یکی از دغدغه های جوامع امروز مصرف آب سالم و بهداشتی است. عفونت های قابل انتقال از طریق آب آشامیدنی یکی از شایع ترین مشکلاتی است که اغلب افراد با آن مواجه میشوند. از این رو بهتر است با استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی، آب مصرفی روزانه  تصفیه کنید.

امروزه انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار موجود است اما باید اطمینان حاصل کنید که دستگاه تصفیه که می خواهید خریداری کنید قابلیت از بین بردن کامل آلودگی ها و تولید آب سالم و بهداشتی را داشته باشد.

یک دستگاه تصفیه با کیفیت باید دارای شش فیلتر باشد. عبور آب از هر فیلتر باعث جداسازی آلایندگی ها از آب می شود و کیفیت آب بهبود می یابد. نکته قابل ذکر این است که علاوه بر شش فیلتر اصلی دو فیلتر دیگر نیز وجود دارد که در صورت تمایل به دستگاه اضافه میشود.

دستگاه تصفیه آب خانگی باید بتواند علاوه بر جدا سازی مواد معلق و املاح معدنی از آب، مواد معدنی مورد نیاز بدن انسان را به آب اضافه کند و آب را تبدیل به آب مقطر نکند.در دستگاه تصفیه آب خانگی شش فیلتر، فیلتر ششم به این منظور تعبیه شده است.

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آماده ارائه هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

مطالب مرتبط