دستگاه تصفیه آب خانگی شیراز

با توجه به اینکه در برخی نقاط کشور کیفیت آب مصرفی خوب نیست، به منظور حفظ سلامتی انسان، نیاز به دستگاه تصفیه آب بسیار حس می گردد. دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز و دیگر شهرهای کشور عرضه می شود.

دستگاه های تصفیه آب خانگی به سه نوع رومیزی، زیرسینکی و سرشیری تقسیم می شوند. که از نظر ساختار و پیچیدگی با هم متفاوتند. در هنگام خریداری دستگاه تصفیه آب از کیفیت واصل بودن قطعات به کار رفته در آن اطمینان حاصل کنید. در دستگاه های تصفیه آب اصل، نام کشور سازنده به صورت لیزری نه به صورت برچسب بر روی دستگاه حک شده است.

به منظور حفظ سلامت دستگاه باید فیلتر های به کار رفته در آن، در موعدی مشخص تعویض گردند. هیچ گاه خود اقدام به تعویض فیلتر نکنید و انجام این کار را به متخصصان مجرب در این زمینه واگذار کنید.

خدمات پس از فروش دستگاهی که خریداری می شود بسیار حائز اهمیت است و خدماتی از جمله تعویض فیلتر و حل مشکلات فنی با داشتن خدمات پس از فروش به متخصصان مجرب در این زمینه واگذار می گردد.

دستگاه تصفیه آب خانگی شیراز

دستگاه تصفیه آب خانگی شیراز

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه دستگاه های اصلی با برندهای معتبر و حک نام کشور سازنده بر روی دستگاه به صورت لیزری، آماده مشاوره برای انواع محصولات خود می باشد.بدین منظور می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

مطالب مرتبط