نحوه نصب دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب از بخش های مختلفی تشکیل شده است و در انواع مختلفی نیز وجود دارد. هرکدام از این دستگاه ها نصب متفاوتی نسبت به دیگری دارند که انجام این کار باید به متخصصان در این زمینه واگذار گردد.

دستگاه های تصفیه آب خانگی رومیزی، سرشیری و یا زیر سینکی هستند که از نظر تعداد فیلتر و قطعات به کار برده شده در آن با هم متفاوت هستند و نوع زیرسینکی دستگاه تصفیه آب خانگی پیچیدگی بیشتری نسبت به سایر دارد. نحوه ی نصب دستگاه تصفیه آب خانگی پیچیده است و از عهده ی متخصصان در این زمینه به راحتی بر می آید.

دستگاه تصفیه آب خانگی دارای قطعات: شیر برقی، شیر فشار بالا و فشار پایین، گیج فشار آب، اتصالات ورودی شیرآب، مخزن 15 لیتری، هوزینگ، آچار، اتصالات پیچی، شیر میکس، موتور واقع در پشت دستگاه و دفترچه راهنما می باشد.

همچنین دستگاه تصفیه آب قابلیت اتصال به یخچال ساید را دارا می باشد. پیشنهاد می شود دستگاه تصفیه آبی را خریداری کنید که دارای خدمات نصب و پشتیبانی باشد.

نحوه نصب دستگاه تصفیه آب خانگی

نحوه نصب دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آماده ارائه هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091   

مطالب مرتبط