PH متر تصفیه آب

PH متر تصفیه آب
برای اینکه بتوان کیفیت آب خروجی از دستگاه تصفیه آب و میزان قلیایی و اسیدی بودن آن را اندازه گیری کرد باید وسیله ای به نام PH متر یا PH meter داشته باشید. PH متر تصفیه آب مقدار PH آب که همان مقدار اسیدی و بازی آب است را در نمایشگر خود نشان می دهد.
این مقدار یا همان PH آب عددی بین 0 تا 14 دارد. اگر این عدد بین 0 تا 7 باشد یعنی آب اسیدی است و دستگاه تصفیه آب به درستی آب را پاک سازی نکرده است و اختلالی در فرآیند تصفیه بوجود آمده است. حال اگر مقدار PH عددی بین 7 تا 14 باشد یعنی آب قلیایی (بازی) است و فرآیند تصفیه به درستی صورت گرفته است. اگر PH متر تصفیه آب عدد 7 را نشان دهد یعنی آب خنثی است و نه اسیدی و نه قلیایی است.
هر چقدر عدد PH متر به صفر نزدیک شود مقدار اسیدی بودن آب بیشتر می شود و برعکس، هر چقدر به عدد 14 نزدیگ شود مقدار قلیایی آب بیشتر است.
PH در واقع همان مقدار غلظت یون های هیدروژن در آب است که با کم و زیاد شدن یون هیدروژن، اسیدی و یازی بودن آب تشکیل می شود.
PH متر تصفیه آب یک ابزار کوچک و بسیار کاربردی است که از یک الکترود شیشه ای و یک الکترود مرجع تشکیل شده است و دارای یک صفحه نمایشگر است. هنگانی که PH متر را درون یک لیوان آب قرار دهید بعد از چند دقیقه عددی بر روی نمایشگر نشان داده می شود که این عدد میزان PH آب است.
بهترین مقدار PH آب که تایید شده ی استانداردهای معتبر بین المللی نظیر EPA است بین 6.5 تا 9 است و در دستگاه هایی که مجهز به فیلتر قلیایی می باشند این مقدار بالاتر می رود.

PH متر تصفیه آب

PH متر تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط