TDS متر تصفیه آب جوی واتر joy water

TDS متر تصفیه آب جوی واتر joy water

دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی علاوه بر قطعات اصلی دستگاه و فیلترهای تصفیه یکسری لوازم جانبی دارند که برای سنجش کیفیت آب لازم و ضروری هستند.

برای اینکه بتوان فهمید آیا دستگاه تصفیه آبی که در منزل دارید آیا به درستی کار می کند یا خیر می توانید از TDS متر استفاده نمایید.

در واقع سختی سنج یا  TDS متر دستگاه تصفیه آب به وسیله ای گفته می شود که میزان شفافیت آب را مشخص می کند .
سختی آب به میزان ذرات جامد موجود در آن بستگی دارد و هرچقدر این مواد بیشتر باشند آب دارای بو ، طعم و رنگ نامطبوع تری است که این ذرات شامل مواد آلی یا غیر آلی می باشند و کم بودن یا زیاد بودن آن هرکدام باعث مشکلاتی در انسان می شوند.  به طور مثال کمبود TDS آب موجب بروز مشکلات کلیوی و ازدیاد آن باعث غلظت املاح و تشنگی بیش از حد می شوند. عدد استاندارد میزان TDS آب آشامیدنی بین 30 ppm  و 90 ppm  است و هرچه این میزان به صفر نزدیک تر شود تلخی آب را بیشتر می کند. ( ppm: واحد اندازه گیری سختی آب به معنای گرم در لیتر) .
بعضی از کمپانی های تولید کننده دستگاه تصفیه آب علاوه بر تولید فیلتر، قطعات و دستگاه ها به تولید لوازم جانبی دستگاه از جمله TDS متر پرداخته اند. از جمله کمپانی هایی که به تولید سختی سنج پرداخته است کمپانی جوی واتر (joy water) است

سختی سنج یا TDS متر تصفیه آب جوی واتر قادر است مقدار املاح موجود در آب از جمله نیترات، نیتریت، جیوه، آرسنیک و غیره را در صفحه ی نمایشگر دیجیتالی خود نشان دهد.

ویژگی های سختی سنج یا TDS متر تصفیه آب Joy water :

  • جنس بدنه : pvc فشرده
  • ابعاد :
  • طول : 15 سانتی متر
  • عرض : 5 سانتی متر
  • ارتفاع : 2 سانتی متر
  • وزن : 05/0 کیلوگرم
  • حداقل و حداکثر دما : 0 تا 85 درجه سیلسیوس
  • باتری خور

TDS متر تصفیه آب جوی واتر joy water

TDS متر تصفیه آب جوی واتر joy water

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط