ارتقاء لوازم جانبی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس

ارتقاء لوازم جانبی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس دارای تجهیزات و قطعاتی هستند که در سایر روش های تصفیه آب دیده نمی شود، این قطعات در واقع مخصوص دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس هستند و استفاده از آنها در دستگاه های دیگر کاربردی ندارد.

تجهیزات به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به صورت کلی به دو بخش اصلی و کمکی تقسیم می شود.

نبود قطعات اصلی مانند پمپ، سوئیچ هایپرشر و لوپرشر، شیر برقی، اتصالات و شیلنگ ها، مخزن، شیر برداشت و هوزینگ و غیره دستگاه را با مشکل جدی مواجه می کند اما عدم به کار بردن قطعات کمکی اختلالی در روند تصفیه آب به وجود نمی آورد.

قطعات کمکی تنها کمک می کنند دستگاه تصفیه آب خانگی در شرایط بهتری کار کند و مصرف کننده بهره برداری مطلوب تری از دستگاه داشته باشد. این قطعات شامل گیج فشار، کیت هوشمند، نشتی یاب، آچار هوزینگی، سختی سنج و غیره است.

گیج فشار قطعه ای است که با استفاده از آن می توان فشار آب خروجی از پمپ را مشاهده کرد. این گیج کمک می کند عیب یابی دستگاه آسان تر انجام شود و همچنین مصرف کننده بتواند از وضعیف کلی دستگاه آگاه شود.

کیت هوشمند نیز برای آگاهی از زمان تعویض دقیق فیلترها به کار برده می شود و بسیار نقش موثری در حفظ کیفیت آب خروجی از دستگاه و بالاتر بردن طول عمر دستگاه دارد.

از آچار هوزینگ برای باز و بسته کردن هوزینگ فیلترها به کار برده می شود و از سختی سنج نیز می توان برای اندازه گیری سختی آب خروجی از دستگاه و آگاهی از عملکرد دقیق ممبران استفاده کرد.

با افزودن این قطعات می توان لوازم جانبی به کار برده شده در دستگاه تصفیه آب خانگی را ارتقاء داد و دستگاه کامل تر و پیشرفته تری داشت.

ارتقاء لوازم جانبی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس

ارتقاء لوازم جانبی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط