تصفیه آب خانگی آکوآ اسپرینگ مدل RO-BRAIN-S157

تصفیه آب خانگی آکوآ اسپرینگ مدل RO-BRAIN-S157

یکی از برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا اسپرینگ می باشد. دستگاه آکوآ اسپرینگ هشت مرحله ای به روزترین دستگاه تصفیه آب خانگی و ساخت کشور تایوان است.

 این دستگاه دارای فیلترهای قلیایی ساز، اکسیژن ساز، فیلتر معدنی ساز است.

همچنین دارای یک کیت هوشمند می باشد که آب را از نظر فلزات سنگین محلول در آب، نیترات، نیتریت و آرسنیک، میکروارگانیسم های بیماری زا، سختی واملاح مضر آب، آلاینده های میکروبی و شیمیایی آنالیز می نماید.

 اگرهرگونه مشکلی در دستگاه بوجود آید با آلارم صوتی و یا روشن شدن نمایشگر مصرف کننده را آگاه می سازد.

در دستگاه تصفیه آب خانگی آکوآ اسپرینگ مدل RO-BRAIN-S157 توسط سه مرحله اول پیش تصفیه کلیه آلاینده های موجود در آب مانند شن وماسه و زنگ آب و کلر و مشتقات آن و رنگ و بو و طعم آب گرفته می شود و در مرحله بعد نیترات، نیتریت ،آرسنیک، سرب و جیوه ازآب حذف می گردد.

دستگاه فوق توسط فیلتر مینرال تمامی املاح معدنی مورد نیاز بدن مانند کلسیم، پتاسیم، زینک ،منیزیم و سدیم را به آب اضافه می کند.

تصفیه آب خانگی آکوآ اسپرینگ مدل RO-BRAIN-S157دارای بهترین فیلتر قلیایی می باشد. آب قلیایی موجب تولید هیدروژن شده و پتانسیل اکسید و احیا  را کاهش می دهد.

آب قلیایی در سلامت پوست و مو ، بهبود عملکرد روده ، کبد و سیستم ایمنی بدن ، سم زدایی بدن بسیار موثر است.

فیلتر بعدی در این دستگاه فیلتر اکسیژن ساز است که این فیلتر با ایجاد شکست مولکولی در آب آشامیدنی سطح اکسیژن آب را بالا برده و در سوخت و ساز بدن نقش مهمی دارد و موجب چربی سوزی، بهبود عملکرد اعصاب و تقویت عضلات می شود.

تصفیه آب خانگی آکوآ اسپرینگ مدل RO-BRAIN-S157علاوه بر فیلترهای با کیفیت و فیلتر ممبراین آمریکایی دارای شیر برداشت اهرمی، مخزن ذخیره آنتی باکتریال می باشد.

تصفیه آب خانگی آکوآ اسپرینگ مدل RO-BRAIN-S157

تصفیه آب خانگی آکوآ اسپرینگ مدل RO-BRAIN-S157

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط