تفاوت دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی با رومیزی

تفاوت دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی با رومیزی

ظاهر:

دستگاه های زیر سینکی در دید نیستند و می توانند فضای بیشتری را بگیرند اما دستگاه ها ی رومیزی که در دید هستند باید فضای کمتری را اشغال کنند. این دستگاه ها به دلیل اینکه بیشتر در دید هستند دارای ظاهری زیبا تر از دستگاه های زیر سینکی اند.

حجم:

تفاوت دیگری که دستگاه های رومیزی با زیر سینکی دارند در حجم آنها است.  دستگاه های زیر سینکی چندیدن فیلتر و مخزنی بزرگ دارند در حالی که دستگاه های رومیزی بسیار کوچک و جمع و جور هستند.

فیلتر:

به دستگاه های تصفیه آب زیر سینکی می توان فیلتر اضافه کرد در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس امکان افزودن تا 14 فیلتر هم وجود دارد اما در دستگاه های تصفیه آب رومیزی امکان افزودن فیلتر وجود ندارد.

آب خروجی:

دستگاه های زیر سینکی دارای میزان جریان و فشار خروجی بیشتری  نسبت به مدل رومیزی هستند اما  کیفیت آب خروجی در هر دوی این دستگاه ها به یک صورت و یکسان می باشد.

قیمت:

دستگاه تصفیه آب رو میزی به دلیل شکل ظاهری و حالت دیجیتالی که اطلاعات را روی مانیتور نمایش می دهد دارای قیمت بیشتری نسبت به زیر سینکی است. همچنین دستگاه تصفیه آب رو میزی هزینه تعمیر و نگهداری بیشتری نیز دارد.

طول عمر:

دستگاه تصفیه آب زیر سینکی عمر بیشتری نسبت به رومیزی دارد و احتیاج به نگهداری زیادی نیز ندارد و تنها باید در زمان های مقرر تعویض فیلترش انجام شود.

نصب:

دستگاه تصفیه رومیزی به نصب نیاز ندارد اما نصب دستگاه زیر سینکی باید توسط افراد متخصص انجام شود تا مراحل نصب به درستی صورت بگیرد.

تفاوت دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی با رومیزی

تفاوت دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی با رومیزی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط