خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب لونا واتر

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب لونا واتر

 دستگاه تصفیه آب خانگی برند لونا واتر ساخت کشور تایوان است که این دستگاه شش مرحله ای و زیرسینکی می باشد. ضمانت و خدمات پس از فروش دستگاه لونا واتر یکی از نکاتی است که خریدارن به آن اهمت زیادی می دهند.

خدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آب از گارانتی آن اهمیت بیشتری دارد. چون احتمال خراب شدن دستگاه وجود دارد و در دستگاه های تصفیه آب باید هر چندوقت یکبار بازدید و تعویض فیلتر انجام شود.

در شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با توجه به تعداد زیاد مشتریان از سال های گذشته تمامی مشخصات مشتریان و دستگاه آنها در یک نرم افزار CRM نگهداری شده و به صورت سیستمی و طبق زمان بندی دقیق کلیه مشتریان تحت کنترل و سرویس دهی قرار خواهند گرفت.

در این شرکت طبق زمان بندی تعویض فیلترها توسط اپراتورهای سیستم CRM با مشتریان تماس گرفته شده و آن ها را مطلع می کنند.

خدمات پس از فروش شرکت کاسپین که شامل تعمییر و سرویس دستگاه تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی ، باز و بست و جابجایی دستگاه تصفیه آب از مکانی به مکان دیگر، تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی با فیلترهای با کیفیت می باشد با بهره گیری از سرویس کاران مجرب و استفاده از قطعات اصل و با کیفیت انجام می پذیرد .

 لذا خریداران در خرید دستگاه تصفیه آب با کیفیت لونا واتر که دارای قطعات اصلی تایوانی است و دارای یک سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد نباید تردیدی داشته باشند.

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب لونا واتر

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب لونا واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط