دستگاه تصفیه آب خانگی آکواکلییر مدل UF8-ORP

دستگاه تصفیه آب خانگی آکواکلییر مدل UF8-ORP

دستگاه تصفیه آب خانگی آکواکلییر مدل UF8-ORP یکی از انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی زیر سینکی است که دارای 8 مرحله فیلتراسیون می باشد.

این دستگاه با تکنولوژی اولترافیلتراسیون (UF) آب را تصفیه می کند. فرآیند UF یکی دیگر از فرآیندهای تصفیه آب است که قادر بوده ذرات معلق درون آب را تا قطر 0.01 میکرون با غشای میان تهی حذف نماید.

فیلتر اولترافیلتراسیون استفاده شده در این دستگاه از جنس پلی یروپیلن بر پایه مواد گیاهی است و از کیفیت بالایی برخوردار است.

البته لازم به ذکر است که فرآیند UF دقت کمتری نسبت به تکنولوژی اسمز معکوس دارد و سیستم هایی که با فرآیند اولترافیلتراسیون کار می کنند .

از جمله دستگاه تصفیه آب خانگی آکواکلییر مدل UF8-ORP برای مناطقی که آب بسیار آلوده ای دارند مناسب نیست. از این دستگاه می توان برای آبهایی با املاح و آلودگی کم استفاده کرد.

دستگاه تصفیه آب خانگی آکواکلییر مدل UF8-ORP مخزن، پمپ، شیر برقی، سوئیچ فشار بالا و سوئیچ فشار پایین ندارد و بدون برق کار می کند.

اما دارای 8 فیلتر قدرتمند و با کیفیت است که آب هنگام عبور از آنها املاح و ذرات معلق درون خود را از دست می دهد و به آبی گوارا تبدیل می شود. همچنین به دلیل وجود فیلترهای سوپر مینرال و قلیایی خواص بی شماری پیدا می کند.

مشخصات فنی :

وزن : 9 کیلوگرم
ظرفیت تصفیه : 2 لیتر در هر دقیقه
جنس بدنه : فایبرگلاس
فرآیند فیلتراسیون : UF
تعداد فیلتر : 8
ابعاد : طول 40 سانتیمتر، عرض 22 سانتیمتر و ارتفاع 50 سانتیمتر
دقت فیلتراسیون : 95 درصد

فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی آکواکلییر مدل UF8-ORP :

فیلتر الیافی
فیلتر کربن اکتیو گرانول
فیلتر کربن بلاک
فیلتر اولترافیلتراسیون
فیلتر پست کربن
فیلتر مینرال
فیلتر سوپر مینرال
فیلتر قلیایی

دستگاه تصفیه آب خانگی آکواکلییر مدل UF8-ORP

دستگاه تصفیه آب خانگی آکواکلییر مدل UF8-ORP

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط