دستگاه تصفیه آب خانگی واتر پرو مدل RO_7MUL

دستگاه تصفیه آب خانگی واتر پرو مدل RO_7MUL

دستگاه تصفیه آب خانگی واتر پرو مدل RO_7MUL یکی از بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی است که با استفاده از هفت فیلتر بسیار مرغوب و با استفاده از روش نوین و پیشرفته اسمز معکوس آب را تصفیه می کند.

آب خروجی از این دستگاه ها کاملا با استاندارد آب شرب جهانی مطابقت دارد، زیرا کیفیت فیلترها و تجهیزات به کار برده شده در دستگاه بسیار بالا و با سلامت انسان کاملا سازگار است.

فیلترهای به کار برده شده در این دستگاه به ترتیب عبور آب از دستگاه عبارت اند از: فیلتر الیافی، کربن فعال گرانول، کربن بلاک، ممبران، پست کربن، مینرال و یو وی می باشد.

آب با عبور از این فیلترها علاوه بر اینکه عاری از هرگونه آلاینده می شود، بلکه خواص فوق العاده ای را بدست می آورد.

این دستگاه علاوه بر اینکه مراحل فیلتراسیون بسیار کاملی دارد، بلکه کلیه لوازم جانبی اصلی و مهم دستگاه های اسمز معکوس را نیز دارا می باشد.

پمپ از قطعات اصلی دستگاه است که وظیفه تامین فشار آب ورودی به ممبران را بر عهده دارد و در بهترین نوع انتخاب شده است. این پمپ بدون ایجاد لرزش و صدا کار می کند و قادر است فشاری یکنواخت را برای فیلتر ممبران تامین کند.

در کنار پمپ دو سوییچ به صورت سری به کار برده شده است که وظیفه محافظت از پمپ را برعهده دارند. آداپتور و شیر برقی نیز دو قطعه اصلی برقی در این دستگاه هستند که وظیفه مهمی را بر عهده دارند.

دستگاه تصفیه آب خانگی واتر پرو مدل RO_7MUL موفق به اخذ تاییدیه از استاندارد های جهانی WQA، FDA و CE شده است.

دستگاه تصفیه آب خانگی واتر پرو مدل RO_7MUL

دستگاه تصفیه آب خانگی واتر پرو مدل RO_7MUL

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط