دستگاه فیلتر تصفیه ی آب آشامیدنی Philips AWP3600 X-Guard

دستگاه فیلتر تصفیه ی آب آشامیدنی Philips AWP3600 X-Guard

 چون استفاده از آب سالم از ضروریات زندگی است وجود یک دستگاه تصفیه آب در همه خانه ها ضروری است. به ویژه منازلی که کودک، سالمند و بیمار دارند باید مورد استفاده قرار گیرد.

دستگاه تصفیه آب فرآیند جداسازی و حذف آلاینده ها از آب را برعهده دارد وموادی چون کلر، سرب، باکتری ها، سموم دفع آفات را از آب می گیرد.

دستگاه تصفیه آب سر شیری  PHILIPS یکی از انواع دستگاه تصفیه است. ساختار این دستگاه طوری است که به لوله کشی نیاز ندارد و به راحتی نصب می شود.

دستگاه تصفیه آب سر شیری  PHILIPS دارای یک آداپتور است که بعد از نصب آن فیلتر را روی شیر می بندید و آماده استفاده می شود.

از این آب تصفیه می توان برای پختن غذا و نوشیدن استفاده کرد و از آب لوله کشی شهری برای کارهای دیگر چون شستن دست و ظروف و تمیز کاری استفاده نمود.

این دستگاه دارای دو حالت است که با زدن دکمه بین دو حالت آب تصفیه و آب شهری تغییر پیدا می کند.

دستگاه فیلتر تصفیه ی آب آشامیدنی Philips AWP3600 X-Guardسرشیری دارای تایمر زمان تعویض فیلتر است و زمانی که فیلتر کثیف شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد به مصرف کننده اطلاع داده می شود.

دستگاه فیلتر آب X-Guard آب تصفیه شده و سالم را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد و باعث کاهش هزینه در خرید آب معدنی می شود و این کاربه کاهش

آلودگی محیط زیست کمک می کند چون انباشت این بطری ها در محیط زیست ایجاد آلودگی می کنند زیرا  قابل باز یافت نمی باشند.

ظرفیت فیلتر 1200 لیتر بوده که سرعت جریان آب در آن 1.6 لیتر در دقیقه است.  فشار آب ورودی 0.15 – 0.35 Mpa bar است.

دستگاه فیلتر تصفیه ی آب آشامیدنی Philips AWP3600 X-Guard

دستگاه فیلتر تصفیه ی آب آشامیدنی Philips AWP3600 X-Guard

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط