عملکرد دستگاه های تصفیه آب خانگی چگونه است ؟

عملکرد دستگاه های تصفیه آب خانگی چگونه است ؟

دستگاه های تصفیه آب خانگی مدل ها و انواع گوناگونی دارند ، اما امروزه پرفروش ترین و بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران و جهان ، دستگاه های تصفیه آب خانگی زیر سینکی است که با فناوری اسمز معکوس آب را تصفیه می کنند و جدیدترین و کامل ترین نوع تصفیه آب آشامیدنی محسوب می شوند.

در دستگاه تصفیه آب ابتدا شیر ورودی آب دستگاه تصفیه را باز کنید تا آب آشامیدنی لوله کشی از طریق شلنگ وارد فیلتر مرحله اول دستگاه شود آب لوله کشی شهری مملو از املاح مضر و درشتی است که در کتری رسوب می کنند . این املاح با ورود به فیلتر اول دستگاه تصفیه آب خانگی  حذف و تصفیه می گردند . این املاح درشت عبارت اند از : شن و ماسه و گل و لای ، که باعث بروز سنگ کلیه در بدن انسان می شوند . همچنین اگر از ورود این ناخالصی ها به دستگاه آب تصفیه کن جلوگیری نشود باعث کیپ شدن و گرفتگی شلنگ ها و رسوب در پمپ دستگاه تصفیه آب خواهد شد و عمر قطعات تصفیه آب را کم خواهد کرد .

آب از فیلتر مرحله اول به هوزینگ دوم و سوم دستگاه تصفیه آب خانگی می رود . در فیلتردوم که فیلتر کربن اکتیو است رنگ و بو و مزه آب و در فیلتر سوم که کربن بلاک نام دارد، کلر و مواد جانبی کلر تصفیه و حذف می شوند .

سپس آب وارد پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی می شود و آب را با فشار زیاد از فیلتر ریز بافت مرحله چهارم به نام ممبران عبور می دهد . فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی ، به عنوان قلب دستگاه بوده و تمامی املاح مضر آب آشامیدنی را نظیر نیترات و نیتریت ، آرسنیک و آلومینیوم که از آب آشامیدنی حذف می شوند را پشت غشاهای خود نگه می دارد .

فیلتر ممبران تصفیه آب در داخل هوزینگ سفیدی قرار می گیرد که دو خروجی دارد ، یک خروجی ، آب کثیف و املاح مضر را به فاضلاب ظرفشویی هدایت می کند و دومین خروجی آب مقطر را داخل مخزن ذخیره تصفیه آب جمع می کند .

پس از فیلتر مرحله چهارم ، آب وارد فیلتر مرحله پنجم تصفیه آب به نام پست کربن می شود و عملکرد آن اینگونه است که بو و طعم آب آشامیدنی را شیرین می کند.

بعد از آن آب به فیلتر زرد رنگ مرحله ششم مینرال می رسد .این فیلتر، یک معدنی ساز است که املاح مفید مورد نیاز بدن را به آب آشامیدنی برمی گرداند .

پس از گذر آب آشامیدنی تصفیه شده از فیلتر مرحله ششم آب بر روی شیر برداشت تصفیه آب خانگی ، در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.  توجه داشته باشید که در صورت قطع برق یا آب باز هم می توانید از 12 لیتر آب آشامیدنی تصفیه شده بدون افت فشار تصفیه آب استفاده نمایید .

عملکرد دستگاه های تصفیه آب خانگی چگونه است

عملکرد دستگاه های تصفیه آب خانگی چگونه است

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط