فروش دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ مدل RO-S151

فروش دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ مدل RO-S151

آکوا اسپرینگ (Aquaspring) یکی ازمعتبرترین برندهای دستگاه تصفیه آب می باشد که با استفاده از روش اسمز معکوس آب را تصفیه می کند تا آب آشامیدنی پاک و سالم را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ مدل RO-S151طی هفت مرحله ، عمل فیلتراسیون آب را انجام داده و آبی تصفیه شده و قلیایی و با کیفیت خوب را تولید می کند.

مراحل تصفیه آب در دستگاه آکوا اسپرینگ مدل RO- S151

اولین مرحله از فیلتراسیون استفاده از فیلترهای الیافی است که ناخالصی ها و کدورت آب را گرفته و باعث شفافیت آب می شود. اگر این فیلترها کیفیت کافی را نداشته باشند ناخالصی های موجود در آب به فیلترهای مرحله بعد وارد می شوند و عملکرد دستگاه با مشکل مواجه می شود.

فیلتر مرحله دوم فیلتر کربن فعال  یا (UDF) نام دارد که بو و طعم آب و کلر و مواد شیمیایی را از بین می برد.

سومین مرحله فیلتراسیون فیلترهای کربن بلاک هستند که برای حذف کامل آلاینده هایی مثل کلر، مواد شیمیایی و برخی فلزات سنگین استفاده می شود.

فیلتر مرحله چهارم و مهمترین فیلتر به کار رفته شده در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس فیلتر ممبران است که تمامی املاح مضر موجود در آب مانند نیترات و نیتریت، آرسنیک توسط فیلتر ممبران خذف می گردد.

فیلتر مرحله پنجم فیلتر پست کربن است که کارایی آن حذف بو و طعم ناشی از راکد ماندن آب در مخزن دستگاه تصفیه است.

در ششمین مرحله از فیلتراسیون در دستگاه های تصفیه آب از فیلتر مینرال استفاده می شود تا مواد معدنی مورد نیاز بدن چون کلسیم و منیزیم و پتاسیم به آب وارد شود. این فیلتر علاوه بر کیفیت آب طعم آن را بهبود می بخشد.

فیلتر مرحله هفتم فیلتر قلیایی است که میزان PH آب را افزایش می دهد و باعث می شود آب یونیزه شده یا قلیایی تولید گردد، که در سلامت انسان و بهبود بسیاری از بیماری ها نقش مهمی دارد.

مصرف آب قلیایی باعث حذف چربی ها و اسیدهای موجود در بدن و رفع بیماری های گوارشی و رفلاکس معده ، حذف کلسترول و قند در بیماران دیابتی ، تنظیم فشار خون و تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.

دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ مدل RO-S151

دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ مدل RO-S151

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط