معرفی دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری تک

معرفی دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری تک

 دستگاه تصفیه آب پیوری تک شش مرحله ای و تایوانی تحت لیسانس کشور آمریکا می باشد. این دستگاه شش فیلتر با کیفیت دارد وبا قدرت و طول عمر بالا با استفاده ار فرآیند اسمز معکوس آب را تصفیه می کند.

علت نامگذاری این دستگاه به دستگاه شش مرحله ای این است که دارای شش فیلتر بوده و آب طی عبور از این فیلترها تصفیه می شود.

در مرحله اول، فیلتر پلی پروپلین ذرات معلق گل ولای، رسوبات ریز و زنگ زدگی را از آب حذف می‌کند. فیلتر مرحله دوم که از پوسته‌ی نارگیل تهیه شده کلر، اسیدهای چرب، آفت‌کش‌ها وغیره را حذف می کند.

در مرحله سوم نیز ذرات کربنی آزاد شده از مرحله‌ی دوم حذف می گردد. مرحله چهارم یا ممبران وظیفه تکنولوژی اسمز معکوس را بر عهده دارد. املاح و فلزات سنگین نظیر نیترات، نیتریت و آرسنیک وغیره را حذف می کند.

مرحله پنجم هم به بهبود طعم و بو و مزه‌ی آب کمک می‌کند. فیلتر مرحله شش مواد معدنی مفید برای بدن را به آب اضافه می کند.

دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای پیوری تک زیر سینکی بوده و بعد از مدتی نیاز به تعویض فیلتر دارد. کار تعویض فیلتر و تعمییر و سرویس دستگاه تصفیه آب پیوری تک باید اصولی باشد و توسط تکنسین های با تجربه انجام گیرد تا دستگاه به درستی آب سالم و گوارایی را تولید نماید.

هر کدام از فیلترها زمانبندی خاص خود جهت تعویض دارند در واقع طول عمر فیلترهای به کار رفته در دستگاه تصفیه آب پیوری تک متفاوت است.

فیلتر مرحله اول هر سه ماه ، فیلترهای کربنی مرحله دوم و سوم هر نه ماه ، فیلتر پنجم و شش هر یک سال و فیلتر چهارم که اصلی ترین و گرون ترین فیلتر است بین 12 تا 18 ماه تعویض می گردند.

معرفی دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری تک

معرفی دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط