نمایندگی دستگاه تصفیه آب لونا واتر مدل RO50-06XG

نمایندگی دستگاه تصفیه آب لونا واتر مدل RO50-06XG

دستگاه تصفیه آب لونا واتر شش مرحله ای دارای شش فیلتر، گیج فشار و پایه است. شاسی دستگاه از جنس فلز با پوشش اپوکسی است.

انواع فیلتر موجود در دستگاه لونا واتر فیلتر کارتریج PP – ، فیلتر کربن گرانولی ، فیلتر کربن بلاک ، فیلتر ممبران ، فیلتر خطی پست کربن و فیلتر مواد معدنی مینرال می باشد که عمر مفید این فیلترها بسته به کدورت و سختی (TDS) آب از 3 ماه  تا یک سال و نیم می باشد.

ظرفیت تولید آب در دستگاه تصفیه آب لونا واتر 50 گالن می باشد.

دستگاه تصفیه آب لونا واتر مدل RO50-06XGاز سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس به همراه فیلتر ممبران بهره می برد که آب را با دقت 5 میکرون  تا 99.9 درصد عاری از هر نوع ناخالصی می نماید.

پمپ دستگاه با فشار 125 PSI کار می کند. ولتاژ برق ورودی به دستگاه نیز 220 ولت است. قطر شلنگ ها در دستگاه لونا واتر 3.8 است.

نوع اتصالات از نوع فیتینگی خودکار و فشاری است.همچنین این دستگاه در زیر سینک نصب می شود و قابلیت اتصال به یخچال را نیز دارد.

دستگاه تصفیه آب لونا واتر مدل RO50-06XG تمام اتوماتیک می باشد و در هنگام قطع آب دستگاه نیز به صورت اتوماتیک خاموش می گردد .

همچنین این دستگاه دارای مخزن ذخیره آب 12 لیتری است و در هنگام قطع آب و یا قطع  برق باز هم آب تصفیه شده برای استفاده خواهیم داشت .

زمانی که آب از شیر برداشت خارج می شود دستگاه به صورت اتوماتیک شروع به کار می کند و آب استفاده شده دوباره در مخزن جایگزین می گردد. یکی از ویژ گی های این دستگاه این است که دارای شیر تنظیم TDS یا شیر میکس می باشد .

نمایندگی دستگاه تصفیه آب لونا واتر مدل RO50-06XG

نمایندگی دستگاه تصفیه آب لونا واتر مدل RO50-06XG

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط