نکاتی که در خرید دستگاه تصفیه آب مهم است

نکاتی که در خرید دستگاه تصفیه آب مهم است

برای افزایش کیفیت آب آشامیدنی از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می شود.  بسیاری از آلودگی های موجود در آب لوله کشی مانند : نیترات ،نیتریت، شن و ماسه، فلزات سنگین ، کلر ، سختی آب و همچنین ذرات ناشی از پوسیدگی لوله ها که گاه با چشم دیده نمی شوند توسط فیلترهای موجود در دستگاه تصفیه آب حذف می گردند.

اما تمام سیستم های موجود در بازار مورد اطمینان نیستند و هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی باید به  نکات بسیاری دقت کنیم. مهمترین هدف ما از خرید دستگاه تصفیه حذف آلاینده های موجود در آب به ویژه کلر و مشتقات آن است.

آن چیزی که خیال ما را راحت می کند خرید یک تصفیه آب شش مرحله ای است که دارای فیلترهای زیر می باشد:

  1.  فیلتر الیافی برای حذف ذراتی مانند گل و لای ، شن و ماسه ، زنگ آهن و غیره
  2.  فیلتر کربن فعال  برای حذف طعم و بوی نامطبوع آب
  3.  فیلتر کربن بلاک برای حذف کلر ، تری هالومتان ها ، گازهای شیمیایی محلول در آب
  4. فیلتر اسمز معکوس (RO) یا فیلتر ممبران برای حذف سموم و ترکیبات محلول در آب، سختی آب ، نیترات ، فلزات سنگین مثل سرب و آرسنیک و کادمیوم
  5. فیلتر پست کربن برای حذف بو و مزه آب نگهداری شده در مخزن
  6.  فیلتر مینرال برای اضافه کردن مواد معدنی مفید مانند کلسیم ، پتاسیم ، منیزیم

قیمت دستگاه های تصفیه آب نیز متفاوت است که بستگی به تعداد و نوع فیلترهای موجود در دستگاه ، کیفیت تجهیزات و قطعات و طراحی و شکل ظاهری دستگاه دارد.

 اگر دستگاهی با کیفیت و استاندارد بخرید ، دیگر نگرانی چندانی بابت خرابی دستگاه و هزینه های آن نخواهید داشت. از طرفی هم این دستگاه ها دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر نیزهستند که خیال شما را راحت تر می کند.

نکاتی که در خرید دستگاه تصفیه آب مهم است

نکاتی که در خرید دستگاه تصفیه آب مهم است

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط