پیش تصفیه آب خانگی ربن مدل RNS-33

پیش تصفیه آب خانگی ربن مدل RNS-33

پیش تصفیه آب خانگی ربن مدلRNS-33 یکی از دستگاه های تصفیه آب خانگی زیر سینکی است که می توان از آن به عنوان دستگاه پیش تصفیه در شهر و خارج شهر برای تولید آب سالم استفاده کرد.

اگرچه دقت تصفیه این پیش تصفیه به اندازه سیستم اسمز معکوس کامل نمی باشد و نمی تواند سختی آب را کاملا از بین ببرد، اما به عنوان پیش تصفیه بسیار خوب عمل می کند و نصب و راه اندازی آن نیز بسیار آسان انجام می شود.

پیش تصفیه آب خانگی ربن مدلRNS-33 در اغلب موارد زیر سینک ظرفشویی و یا در مسیر شیر آب نصب می شود و آب ورودی را با استفاده از سه فیلتر مختلف تصفیه می کند.

فیلترهای به کار برده شده در این دستگاه شامل فیلتر الیافی، کربن فعال گرانول و کربن بلاک است.

فیلتر الیافی به کار برده شده در این دستگاه آب را با دقت 5 میکرون تصفیه می کند و می تواند املاح معلق موجود در آب مانند گل و لای، شن و ماسه، خاک، لجن و جلبک را که از 5 میکرون بزرگتر هستند از آب حذف کند.

فیلترهای کربن فعال گرانول و کربن بلاک نیز جهت تصفیه شیمیایی آب به کار برده می شوند و با حذف کلر، تری هالومتان ها، استیک اسیدها و آفت کش های به کار برده شده در کشاورزی که به مرور وارد منابع آب شده اند.

به بالاتر بردن کیفیت آب بسیار کمک می کند. فیلترهای کربنی همچنین بو، مزه و طعم و رنگ نامطبوع آب را از بین می برند.

در ساخت این سیستم پیش تصفیه از مواد اولیه مرغوب و درجه یکی استفاده شده است و پیش تصفیه ای مناسب برای آب شهری شناخته می شود، اما پیشنهاد می شود دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس را برای تولید آب شرب جایگزین این دستگاه نمایید.

پیش تصفیه آب خانگی ربن مدل RNS-33

پیش تصفیه آب خانگی ربن مدل RNS-33

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط